O týmu

Náš tým vznikl začátkem září roku 2006. Stalo se tak celkem náhodou. Jelikož se mi (Petras)líbí zbraně, ale nevlastním zbrojní průkaz. Tak jsem si chtěl opatřit alespoň nějakou věrnou napodobeninu zbraně. A narazil jsem na airsoftový obchod. Tak jsem si koupil první zbraň a řekl si že by nebylo špatné si jít zahrát ten airsoft, když už mám tu bouchačku. Ale nebylo s kým. Tak jsem do airsoftu začal uvrtávat svoje kamarády.

Povedlo se a 2.Boskovický Airsoftový Tým - Bratrstvo Ohrožených byl na světě.. :-) 

Od té doby se už lecos změnilo. Manuální zbraně vystřídaly elektriky (ale na manuály jsme nezanevřeli, jelikož boj s nimi má svou nezaměnitelnou atmosféru). Pokročili jsme i ve výstroji. Tudíž si troufám říct, že už nevypadáme jako garda partyzánů oblečená do všeho možného co jsme našli doma. I když nenapodobujeme žádnou skutečnou jednotku, chceme abychom jako tým působili i na pohled. Proto jsme se shodli na používání stejného
maskovacího vzoru a primárních aeg zbraní. Po dlouhém rozhodování a domlouvání jsme na sebe oblékli maskáče vz.95 a jako primární zbraň byl zvolen  samopal AK (47, 74 a jejich odvozeniny). Sjednocení primární zbraně bylo nakonec po roce platnosti zrušeno.

Co se týče výstroje a výzbroje myslím, že jsme na tom už docela slušně. Tak teď „jen" zbývá zapracovat na ovládnutí nějaké té bojové taktiky..

..Většinou se zúčastňujeme akcí s elektrickými zbraněmi, ale nepohrdneme ani dobrou akcí pro manuály.. 

..Pokud by se k nám chtěl někdo přidat, tak na této stránce jsou podmínky, které musí splňovat..


 

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY ČLENSTVÍ

MEZNÍKY

FUNKCE V TÝMU


nenalezena žádná položka

(c) 2008 www.2bat.uvadi.cz. |  |  SunLight CMS